Scrigroup - Documente si articole

Username / Parola inexistente      

Home Documente Upload Resurse Alte limbi doc  

CATEGORII DOCUMENTE

BulgaraCeha slovacaCroataEnglezaEstonaFinlandezaFranceza
GermanaItalianaLetonaLituanianaMaghiaraOlandezaPoloneza
SarbaSlovenaSpaniolaSuedezaTurcaUcraineana

БудівництвоЕлектроннийМедицинаОсвітаФінансигеографіяекономіказаконодавство
косметикамаркетингматематикаполітикаправопсихологіярізнийсоціологія
технікауправлінняфізичнийхарчуванняінформаціюісторія

Характеристика сучасного і перспективного напрямів моди в зачісках

косметика

+ Font mai mare | - Font mai micDOCUMENTE SIMILARE

Trimite pe Messenger

Характеристика сучасного і перспективного напрямів моди в зачіскахЧотири головних тренди 2008 року, а саме : Країна чудес/Wonderland, Розкіш мінералів/Mineral Splendour, Фекторні лірікс/Factory Lirics і Кутюр Аллюр/Couture Allure були вибрані передбанниками трендів агентством Carlin та перекладені на мову волосся командою Wella в залежності від настрою та особистого бачення можна змінювати стиль повністю або комбінувати тренди.

Для зйомки колекції Trend Vision -2008, Wella Professoinals запросили знатного фотографа індустрії моди та краси Сару Сильвер із Нью Йорка. ЇЇ страть до моди, танців та кіно допомогла їй без помилок схопити саму суть трендів. кожний тренд гарний та індивідуальний ,- пояснює Сара. Кутюр Аллюр- це спокушена жінка, тому я надала фону підняти настрій. Розкіш мінералів - це розумна та інтелігентна жінка, яка в гармонії з собою та природою, тому всі фото були зроблені в рамці. Фекторні лірікс - для мене це краса початку століття, епохи , коли індустріальна пара та сталь були вище всього іншого. Жінка з Країни чудес, навпаки . взагалі вільна, легковажна, повна життєвої сили та енергії. Вона весь час дивиться в бік світла, вивчаючи щось нове.

Країна чудес - цей тренд висловлює важливість захисту природи та необхідність єднання з нею. Природа і є новий рай. Оптимістичний романтизм підіймає природу до супер-природи, символізує біженство в природній рай. Не потрібно питати, що ми ще можемо відібрати у природи, необхідно уважно придивитись, чого ще ми можемо в неї повчитися.

В цій Країні чудес волосся, незалежно від довжини, носять вільно, немов його розвиває вітер. Волосся легке, природне, можливі кудрі, коси вільного плетіння. Колір волосся говорить про загальну гармонію, яку підкреслює природна палітра з базовим, природними відтінками, з додаванням мяких пастельних тонів.

Розкіш мінералів - цей тренд символізує випадок розкоші по мірі того , як саме поняття розкоші втрачає свої позиції. Рідкість та дорогоцінність речей - основні признаки , які несуть в собі розкіш. Відкрийте таємні скарби , зігрійтесь світлом дорогоцінних металів і блиском окрашених металів.

Динамічні лінії повторюють форму самородків, які століттями лежали під землею : С виріз ключ до будь-якої стрижки, він надає формі будь якої стрижки свободу та напругу одночасно. Зєднання теплих і холодних відтінків металу, а також чіткі лінії стрижки надають волоссю блиск. Янтар, бронза та попіл з невеликою кількістю матового золота.

Фекторні лірікс - цей тренд відмічає зеніт індустріалізаціїяк такової. Краса народжується з бруду та пилу. Нова реальність не признає звичні стандарти краси. Не ідеальність стає основною силою, яка керує.

Волосся гарне, але не ідеальне. Контрасти замість ідеально - рівних форм .Стрижки графічні, але лінії навмисно розірвані, форми асиметричні, поєднуютьсярівні та хвилясті структури. Дуже важливе поєднання кольорів. Це нестандартна, однотона палітра. Ця палітра немов побувала на фабриці, де її навмисно протягли по всім цехам, щоб добитися щільного білого та попільного чорного. Стайлінг матовий у поєднанні з блискучім і натуральним. Ви створюєте ангела, що піддався спокусі, кожна дрібничка важлива, детальне виконання. А кінцевий результат лоскоче нерви своєю красою. можнабутизвельмиконсервативноюстрижкою,увечеріяскравим. епатуючим.Важливобутиздоровим,ітодівивиглядатимете приголомшливо. Головне - не зупинятися і не боятися експериментувати.

В новому сезоні модно те, що красиво та зручно. Те, що не відображається на стані здоров'я. В першу чергу - здорове волосся.

Відкинемо в сторону щіпці для випрямляння або завивки локонів, фарб;;. радикально змінюючийколір волосся та інші засоби, які виснажують на; 11 волосся.Прийшов час натурального образу, Неважливо, якої довжинит текстури волосся, головне - здоров'я.

В цьому сезоні дизайнери, стилісти, візажисти не шукають практично ніяких відкриттів, форм та концепцій. Натхнення черпається виключно в минулому. Образ цариці Клеопатри, Дами вікторіанської епохи, голлівудської диви або жінки не далеких від нас 70-80-их років.Сучасні жіночі зачіски

В моді цього сезону тяжко виділити одно або два напряму. Глобальних-змін не відбудеться. Головна вимога к стрижкам та зачіскам: вони повинні підкреслювати жіночність. Цей важливий нюанс дає свободу факї'пії дозволяю імпровізувати, як самій жінці так і майстру-перукарю.

В останнійчас спостерігаєтьсядеякатенденціявибору жінками коротких молодіжних стрижок, завдяки їх зручності та легкості догляду.

Хітом нинішнього сезону залишаються боб та каре в самих різних варіаціях. Коротка стрижка повинна прикривати уші та бути жіночною. Стиль семидесятих років вимагає від моди чистих ліній та форм, навіяних підкреслено жіночним сприйняттям. В моді чілки, але ані довжину, ані форму не визначено - повна воля експерименту. Вертаються в моду чілки до середини лоба.

Головнастильоварисавфарбуванніволоссяв2008році монохромність.

В палітрі нового сезону панують вогненно-рудий, світло-рудий,

каштановий, чорний, а також складний блонд (в сполученні з більш темними прядками).

Варіації фарбування та міліруванняволосся будуть допустимі лише в межах дуже близьких відтінків одного кольору ( принцип монохромності).

Виключенням є варіант додавання, вкраплення' в молодіжну зачіску дуже ярких, екстравагантних пасм.

Ще однією модною тенденцією актуального фарбування волосся 2008 року можливо визнати явну приглушеність ультрамодних, яскравих напрямків останніх сезонів. Надмірно яскраві контрасти кольору в одній зачісці зараз не актуальні. В цьому році віддають перевагу двом або максимум трьом відтінкам, які доповнюють один одного, підкреслюючи форму модної зачіски або стрижки. З кольорів віддаємо перевагу гранатово-червоному, м'якому баклажановому, синьому та чорному. Запишається в моді ефект легкого 'напилення' та сяяння вишуканої волосяної основи іншого відтінку. Наприклад, фарбування країв' стрижки в більш насичені кольори створює ефект спалахів' в нижньому ярусі стрижки. Замість тотального солом'янного кольору використовуємо платиновий блонд або не яскрава мерехтлива суміш золотих пасм з легкими червонуватими відтінками - і все це на каштановій підніжці. Для брюнеток актуальні такі кольори: оксамитово-чорний, чорний з напиленням' в поєднанні з коричневими або червоними відтінками, які пробиваються від коренів.

Світлана Вишнякова розповіла, що головною тенденцією цього сезону будеприродність.Цестосуватиметьсяякстрижок,такікольору.

Весняні стрижки та укладки відрізнятимуться від зимових перш за все більшим об'ємом. Актуальними залишаються 'рвані' зачіски, а от філірування остаточно виходить з моди. Сучасними вважатимуться укладки у стилі 'легкий безлад'. Представницям прекрасної статі, які цінують неповторність та індивідуальність, пропонуються асиметричні стрижки.

Що стосується вечірніх зачісок, то повертаються тенденції 30-х років елегантні гладкі зачіски, що підкреслюють жіночність. Відомі майстри
рекомендують прикрашати голову різноманітними плетіннями. Втратили злободенність укладки з ефектом 'мокрого волосся'. їм на зміну прийшли 'димчасті' укладки, які досягаються за допомогою використання спеціальних засобів, що створюють ефект 'напилення'.

Говорячи про кольори, то цієї весни дуже модним буде легкий фіолет. Щоб надати стрижці кілька легких акцентів, достатньо пофарбувати у цей колір одне або декілька пасемок. Темні кольори з легким натяком на фіолет виглядають дуже ефектно.

Потрібно зазначити, що кучері ніколи не вийдуть з моди. Широкої популярності сьогодні набувають крупні локони. Крупні завитки дозволяють досягнути максимальної природності. А від локонів невеликого діаметру краще відмовитись це вже не актуально.

Сучасні чоловічі зачіски

Сучасний чоловік все більше став піклуватися про свою зовнішність. Його цікавить вже не тільки сама зачіска, але і стан волосся, нігтів, шкіри. Часто чоловіки бувають скрупульозніші за жінок в своєму прагненні до краси, Головною залишається чистота волосся та вдала стрижка, а якщо волосся довге - то акуратність чоловічої зачіски. Добре виконана, вона може змінити вираз обличчя, скрасти його недоліки: наприклад, дуже довгий або кирпатий ніс, зробити лоб вище або надати йому більш правильну форму, пом'якшити дуже різкі риси обличчя, зробити обличчя благородніше та молодше.

Помічено, що добра виконана зі смаком чоловіча зачіска додає упевненості і прикрашає життя. Що стосується чоловічих стрижок, то перукарі переконують, що, як і для жінок, дуже актуальними будуть об'ємні форми.

Найбільш модні весняні зачіски - у стилі 'унісекс', тобто ті, що можуть сміливо обирати і жінки, і чоловіки. Стильна сучасна чоловіча стрижка це поєднання різної довжини волосся, укладка - 'легкий безлад'. Модною вважаєтьсястрижка,приякійволоссятрішкиприкриваєвуха.

Дуже короткі стрижки 'бокс''., 'полубокс' та 'бриті' голови цього сезону не в моді. Також актуальність втрачають ірокези (стрижка або укладка у вигляді гребеня), оскільки вони всім уже надто 'приїлися'. Цього сезону користуватися гелями для укладки волосся ознака поганого смаку. Що стосується кольору, то перевага надається знов-таки природним відтінкам.

Чоловічі зачіски стануть довшими, але не менш мужніми. В моді такожгладкічоловічістрижкиззачесанимивпередпасмамита боковим проділом, ступінчасті чоловічі стрижки з зачесаним назад волоссям та проділом, об'ємні, пишні, з м'якою лінією та довгою чілкою, зачесані вперед.

Сучасні дитячі зачіски

Декілька десятиліть тому для хлопчиків пропонувалися дві дитячі зачіски: напівбокс' і молодіжна'. Відвідини перукарні були рутинною процедурою, більше необхідно батькам, дитячому саду і школі. Для дівчаток же вибір дитячих зачісок був набагато ширшим, та і прагнення до експериментів із зовнішністю закладено в них від народження.

Йшли роки. В нашій країні, та і в світі багато що змінилося. Бурхливий розвиток індустрії краси спричинив за собою значну зміну відношення і до дитячих зачісок. Сьогодні багато салонів краси включають в свої послуги дитячі зачіски та стрижки, а в деяких містах навіть відкриваються дитячі перукарні.Звичайно дитину прийнято стригти вдома, самостійно, звичайними ножицями і як вийде, аби волосся не лізло у рот та очі. Але, якщо дитина слухняна, усидлива, спокійна, чом би не привести її у салон. Адже для роботи з дитячим волоссям навіть використовуються спеціальні косметичні лінії, які здатні не нашкодити дитячому волоссю, поліпшити гігієну дитячої шкір'и, створити умови, в яких стрижка стане святом.

Зараз, в цілому, на вигляд дитячі зачіски нагадують дорослі, хоча звичайно для них існує спеціальна методика. Дітям теж пропонуються модельні та креативні зачіски та укладання, а також фарбування волосся

рослинними фарбниками. Пройшов час, коли всіх хлопчиків стригли під шапочку'. Якщо у дитини волосся коротке, то краще зробити стрижку однієї довжини, а якщо вибрана середня довжина, то краще, коли в основному волосся однакове, а на потилиці дещо довше. Сьогодні майстри у дитячих зачісках використовують всі засоби, які допомагають волоссю краще лежати. Адже на відміну від дорослих малюки не будуть кожен день самі укладати волосся. Тому дитяча зачіска повинна бути такою, щоб і без укладання виглядала ,хоч і дещо хаотично, але акуратно.

Креатив, модний в зачісках дорослих, розповсюджується і на дітей.

Отже, у наш час до пошуку свого неповторного стилю можна приступати вже с пелюшок.

Аксесуари

Особлива увага приділяється головному убранню, котре можуть стати гламурним доповненням з легким нальотом самоіронії та романтики. Капелюшки, кепи та берети в стилі вінтаж щедро прикрашають аплікаціями, стразами, паєтками та квітами.

Писк моди: пов'язки на голову, навіяні східними тюрбанами 40-х років. їх роблять з трикотажу, хусток, тонкого металевого мережива. В залежності від матеріалу та фактури пов'язки можуть стати доповненням будь-якого стиля: спортивного, романтичного, елегантного.

Для модної біжутерії характерні геометричні форми та великі розміри. Якщо браслети - то крупні, фактурні, по 3-4 штуки одночасно. Якщо буси - то яскраві, в декілька рядків (Додаток 1.1., малюнок 5). Якщо сережки та каблучки - то об'ємні та блискучі. Якщо намисто - то велике, з медальйоном та іншими деталями. В моді комбінація різних форм та матеріалів, поєднання ярких кольорів. Також в моді тенденція к підкресленню талії за допомогою ременів. Вражаючі аксесуари доповнюють та з лихвою заміщують простоту та лаконічність вбрання.

Ультрамодно сьогодні вінтаж та ретро. Жіночні горжетки, рукавички, брошки у вигляді квітів перетворять вас у надзвичайно милу, ніжну та таємничу панночку.

З часом все змінюється, тенденції в моді - не виключення та навіть навпаки. Мода на жінок а-ля хлопчик, з короткою стрижкою та плоским тілом, зовсім відійде.

На мій погляд, ідеалом жінки стане пишногруда статна жінка, з довгим волоссям, натуральних відтінків. Ніяких яскравих відтінків не будуть застосовувати, бо вже зараз мода на яскраві відтінки згасає. Я гадаю. залишиться яскравим лише макіяж губ та очей.
Politica de confidentialitate

DISTRIBUIE DOCUMENTUL

Comentarii


Vizualizari: 5360
Importanta: rank

Comenteaza documentul:

Te rugam sa te autentifici sau sa iti faci cont pentru a putea comenta

Creaza cont nou

Termeni si conditii de utilizare | Contact
© SCRIGROUP 2019 . All rights reserved

Distribuie URL

Adauga cod HTML in site