Scrigroup - Documente si articole

     

HomeDocumenteUploadResurseAlte limbi doc
BulgaraCeha slovacaCroataEnglezaEstonaFinlandezaFranceza
GermanaItalianaLetonaLituanianaMaghiaraOlandezaPoloneza
SarbaSlovenaSpaniolaSuedezaTurcaUcraineana

БудівництвоЕлектроннийМедицинаОсвітаФінансигеографіяекономіказаконодавство
косметикамаркетингматематикаполітикаправопсихологіярізнийсоціологія
технікауправлінняфізичнийхарчуванняінформаціюісторія

ОРГАНІЗАЦІЯ КОРЕКЦІЙНОГО ВПЛИВУ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ УЧНІВ З ПСИХОФІЗИЧНИМИ ВАДАМИ

Освіта



+ Font mai mare | - Font mai mic



DOCUMENTE SIMILARE

корекційного впливу трудового навчання учнів з психофізичними вадами



етапі соціально-економічних перетворень в Україні спеціальна освіта потребує удосконалення корекційного процесу, перегляду його змісту та форм на основі розуміння індивідуальних особливостей дітей з особливими потребами, поваги до особистості дитини. Спеціальна школа має готувати молоде покоління до життя з максимальним урахуванням таких суспільних умов, у яких воно буде жити і працювати.

Розуміння людської особистості повязане з необхідністю вивчення її ставлення до праці, суспільства та суспільних подій, колективу. Виникає необхідність детального й повсякденного вивчення особистості, визначення найефективніших прийомів корекції певних груп дітей з вадами розвитку і кожного з них зокрема. Предметом уваги при цьому мають бути не тільки навчальні успіхи учня, а і його трудова діяльність, прагнення до неї.

Розвиток узагальненості розумової діяльності в дітей із вадами інтелекту полягає у формуванні вміння визначати раціональний спосіб трудової діяльності в змінних умовах та становленні узагальнень на емпіричному й теоретичному рівнях. Учні допоміжних шкіл потребують роботи над розвитком передусім емпіричних узагальнень, які є основою становлення теоретичних і на які має спрямовуватися корекційно-розвивальна робота в цілому. І особливо ця залежність виявляється у дітей з виразнішими інтелектуальними порушеннями. Для формування узагальненості серед усіх розумових якостей найбільше значення має усвідомленість розумової діяльності. Її розвиток у дітей з вадами інтелекту охоплює формування в них розумових дій, що забезпечують процес усвідомлення: дій організаційного характеру, спрямованих на розкриття сутності осмислюваного; власне мисленевих дій, що найбільше сприяють розумінню сутності усвідомлюваного; предметних розумових дій, які засвоюються у процесі вивчення окремих шкільних дисциплін і передусім у процесі трудового навчання.



Politica de confidentialitate | Termeni si conditii de utilizare



DISTRIBUIE DOCUMENTUL

Comentarii


Vizualizari: 1646
Importanta: rank

Comenteaza documentul:

Te rugam sa te autentifici sau sa iti faci cont pentru a putea comenta

Creaza cont nou

Termeni si conditii de utilizare | Contact
© SCRIGROUP 2024 . All rights reserved