Scrigroup - Documente si articole

Username / Parola inexistente      

Home Documente Upload Resurse Alte limbi doc  

CATEGORII DOCUMENTE
loading...BulgaraCeha slovacaCroataEnglezaEstonaFinlandezaFranceza
GermanaItalianaLetonaLituanianaMaghiaraOlandezaPoloneza
SarbaSlovenaSpaniolaSuedezaTurcaUcraineana

БудівництвоЕлектроннийМедицинаОсвітаФінансигеографіяекономіказаконодавство
косметикамаркетингматематикаполітикаправопсихологіярізнийсоціологія
технікауправлінняфізичнийхарчуванняінформаціюісторія

РОЗВИТОК МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА НА ПОЛТАВЩИНІ

економіка

+ Font mai mare | - Font mai mic
DOCUMENTE SIMILARE

Trimite pe Messenger

МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА НА ПОЛТАВЩИНІ
та підприємництва облдержадміністрації

В країнах ЄС малі та середні підприємства забезпечують зайнятість 63% працездатного населення, в США 75%. Мікропідприємства (менше 10 працюючих) складають 89% від загальної їх кількості і на них припадає 20% ВВП. Як особливий сектор економіки, мале підприємництво характеризується дуже високим рівнем конкурентного середовища, що сприяє підвищенню його експортного потенціалу, раціональному використанню сировинних ресурсів, привабливими перспективами інноваційної діяльності внаслідок сприятливих умов щодо використання капіталу ризику. Так, Литва займає істотне місце в європейському експорті продуктів лісу, задовольняючи попит країн ЄС в екологічно чистій продукції.

За результатами комплексної порівняльної оцінки регіонів за станом розвитку малого підприємництва та його підтримки на місцевому рівні, Полтавська область перемістилася з 16 (2002 рік) на 11 місце і стабільно очолює основну масу.

Інструментом для виконання заходів регіональної та місцевих програм розвитку малого підприємництва є Регіональний фонд підтримки підприємництва по Полтавській області та 14 місцевих фондів підтримки підприємництва.

Для кращого задоволення потреб населення у фінансових послугах на території області побудована ефективна система кредитних спілок. На Полтавщині діє 21 кредитна спілка. Обсяги надання кредитів ( в т.ч. споживчих) за останні 2 роки склали більше 30 млн.грн.

Динаміка розвитку малого підприємництва в області свідчить про стійке кількісне зростання субєктів малого підприємництва (2001 р. 6538 од., 2002 р. 7055 од., 2003 р. 7444 од., 2004 р. 7559 од.,2005 р. 7667од.). За оперативними даними в 2006 році кількість малих підприємств налічує близько 7,7 тис. од., на яких зайнято майже 55,0 тис. осіб. На 10 тис. чоловік населення області в середньому припадає 50 малих підприємств.

(15,1%) займаються сільським господарством та іншими видами діяльності. У 2006 році в області функціонувало близько 1,5 тис. фермерських господарств,органах державної реєстрації. Змінилась на краще ситуація щодо регламентів та якості їх роботи.

- стимулювання розвитку малого підприємництва в пріоритетних для області галузях, зокрема, в сільській місцевості: в АПК, соціально-побутовій сфері та сфері зеленого туризму.loading...


Politica de confidentialitate

DISTRIBUIE DOCUMENTUL

Comentarii


Vizualizari: 1729
Importanta: rank

Comenteaza documentul:

Te rugam sa te autentifici sau sa iti faci cont pentru a putea comenta

Creaza cont nou

Termeni si conditii de utilizare | Contact
© SCRIGROUP 2020 . All rights reserved

Distribuie URL

Adauga cod HTML in site