Scrigroup - Documente si articole

Username / Parola inexistente      

Home Documente Upload Resurse Alte limbi doc  

CATEGORII DOCUMENTE
loading...BulgaraCeha slovacaCroataEnglezaEstonaFinlandezaFranceza
GermanaItalianaLetonaLituanianaMaghiaraOlandezaPoloneza
SarbaSlovenaSpaniolaSuedezaTurcaUcraineana

БудівництвоЕлектроннийМедицинаОсвітаФінансигеографіяекономіказаконодавство
косметикамаркетингматематикаполітикаправопсихологіярізнийсоціологія
технікауправлінняфізичнийхарчуванняінформаціюісторія

Дослідження особливостей використання геоінформаційних систем для удосконалення перевізного процесу на прикладі демо-версії програми ТМ-Карта

географія

+ Font mai mare | - Font mai mic
DOCUMENTE SIMILARE

Trimite pe Messengerдокументів, а також здійснювати супровід і відстеження вагонів. На рисунку 3.1 зображено вигляд інтерфейсу програми.

8) функції відображення інформації про місцезнаходження вагонів забезпечують зберігання і наочне подання інформації про місцезнаходження вагонів (відобразити вагони; історія вагонів; експорт в Excel; друк).

1

1). Незалежно від шифру слід задати у системі вагу перевозимого вантажу на рівні 3000 тон. При вирішенні задачі по слідкуванню за вагонами треба обрати будь-який вагон КЛІЄНТА по заявці 0000003. На основі вихідних даних слід отримати роздруківки маршруту слідування вагонів із вантажем по плану формування поїздів, звіту по розрахунку провізної плати, звіту про слідкування за вагонами, звіту про історію слідування конкретного вагону, а також відображення історії вагону на карті.

2

Для прикладу оберемо вантаж до перевезення дизпаливо. Вага вантажу, що перевозиться 3000 тон. Кількість необхідних вагонів обчислюється у системі автоматично залежно від ваги вантажу, предявленого до перевезення. Наступним кроком є отримання звіту із наступною роздруківкою відображення слідування вагонів із вантажем по плану формування поїздів (рисунок 3.3).

2-1

Наступним кроком є отримання звіту із наступною роздруківкою по розрахунку провізної плати (рисунок 3.4).

3

Окремою задачею є отримання звіту про слідкування за вагонами. Далі обираємо КЛІЄНТА по заявці 0000003 і роздруковуємо цей звіт (рисунок 3.5).

4

Далі слід отримати звіт про історію прямування будь-якого вагону КЛІЄНТА по заявці 0000003. Наприклад вагону №51036952 (рисунок 3.6).

56

loading...


Politica de confidentialitate

DISTRIBUIE DOCUMENTUL

Comentarii


Vizualizari: 2183
Importanta: rank

Comenteaza documentul:

Te rugam sa te autentifici sau sa iti faci cont pentru a putea comenta

Creaza cont nou

Termeni si conditii de utilizare | Contact
© SCRIGROUP 2020 . All rights reserved

Distribuie URL

Adauga cod HTML in site