Scrigroup - Documente si articole

Username / Parola inexistente      

Home Documente Upload Resurse Alte limbi doc  


BulgaraCeha slovacaCroataEnglezaEstonaFinlandezaFranceza
GermanaItalianaLetonaLituanianaMaghiaraOlandezaPoloneza
SarbaSlovenaSpaniolaSuedezaTurcaUcraineana

ēkaģeogrāfijaķīmijaBioloģijaBiznessDažādiEkoloģijaEkonomiku
FiziskāsGrāmatvedībaInformācijaIzklaideLiteratūraMākslaMārketingsMatemātika
MedicīnaPolitikaPsiholoģijaReceptesSocioloģijaSportaTūrismsTehnika
TiesībasTirdzniecībaVēstureVadība

Dators dizainam

informācija

+ Font mai mare | - Font mai mic



DOCUMENTE SIMILARE

Trimite pe Messenger


Dators dizainam




Ievads

Mūsdienas arī dizaineri nevar bez datora. Ta ir galvena sastavdaļa, bez kuras šajos laikos ir grūti iedomaties kadu precīzi izstradatu darbu.

Datoram šaja nozarē ir nepieciešama ļoti precīza krasu izšķirtspēja, labs attēla kontrasts un mazs reakcijas laiks, lai darbus varētu izveidot precīzus, laba kvalitate un neaizņemot daudz laika.

Dizaineriem ir iespējams stradat ar gandrīz jebkuru datoru, bet katrs vēlas iegūt labaku kvalitati un vieglaku, sekmīgaku iekļūšanu mūsdienu tirgū.

Eizo Nanao Technologies

ColorEdge CG241

Eizo ColorEdge CG241 saviem lietotajiem piedava 12-bitu aparatūras kalibrēšanu un 6 ms pelēko toņu atbildes laiku, kas ir uzskatams par ļoti labu radītaju šadas klases monitoram. Šis 24,1 collu platekrana monitors ir veidots, lai radītu vienlīdz labi gan nekustīgos, gan kustīgos attēlus, ir ideals plašam spektram high-end grafikas darbu, tai skaita pre-presei, digitalajam fotografijam, videorediģēšanai un pēcapstradei.

ColorEdge CG241W piemīt izšķirtspēja 1920×1200 (attiecība 16:10), tadēļ tas var radīt arī attēlus 1920×1080 (attiecība 16:9) pilna augstuma ar tievam melnam kontūram ekrana augšēja un apakšēja mala. Maksimalais spilgtums ir 300 cd/m², kontrasta attiecība 850:1, horizontalais un vertikalais skatu leņķis ir 178°. Plašas gammas LCD panelis rada 92% NTSC un 96% Adobe RGB krasu telpas, tadēļ tas var paradīt lielako daļu krasu fotografijas, kas uzņemtas Adobe RGB režīma.

Ta ka CG222W piedava hardware kalibrēšanu, pats monitors tiek nokalibrēts labak par datora grafikas karti atšķirība no programmatūras kalibrēšanas. Tas nodrošina to, ka kalibrēšanas procesa gaita netiek zaudēti krasu toņi un rezultata uz ekrana veidojas precīzaka krasa.

EIZO ColorNavigator CE kalibrēšanas programmatūra ir saistīta ar CG241W un ar to var iestatīt mērķa vērtības spilgtumam, baltajam punktam un gammai. ColorNavigator CE strada ar mērierīci, lai pilnība izmantotu monitora 12-bitu parlūktabulu precīzai kalibrēšanai ilguma līdz piecam minūtēm. Kad kalibrēšana ir pabeigta, iestatījumus var saglabat ka ICC profilu.

Programmatūra piedava arī melna līmeņa iestatījumus (tikai digitalais signals) un papīra baltas mērīšanas funkciju krasu saskaņošanai starp attēlu monitora un izdruku attēliem.

Atbalstītas kalibrēšanas iekartas ColorNavigator CE iekļauj Eye-One, DTP94, DTP94B, un MonacoOPTIX no X-Rite, un Spyder2, Spyder3.

ColorEdge CG241W ir komplekta aprīkots ar EIZO jaunako ASIC (Application Specific Integrated Circuit – Specifiska pielietojama integrēta shēma). ASIC ir 12-bitu parlūktabula ar paleti no 4081 krasam katrai R, G, un B, no kuram tiek atlasītas vispiemērotakas 256 krasas. ASIC veic arī 16-bitu iekšējo apstradi pelēko toņu izlīdzinašanai, kas izceļ sīkas detaļas, it īpaši attēla tumšajos laukumos

Lai nodrošinatu optimalas krasas tieši no lodziņa, EIZO kalibrē katru ColorEdge CG241W vienību tas ražotnē Japana. EIZO mēra katru toni no 0 – 255, lai radītu 2.2 gammas līkni un komplektacija iekļauj noregulējuma sertifikatu rezultatu apstiprinašanai.

EIZO labo spilgtuma un krasu vienmērīguma kļūdas, kas ir raksturīgas visiem LCD plakanajiem ekraniem, ar Digital Uniformity Equalizer – Digitalo vienmērīguma stabilizatora (DUE) funkciju. Ar DUE spilgtums un hromisms – krasu vienmērīgums kļūst visiem toņiem vienmērīgs, neskatoties uz ta atrašanas vietu ekrana. DUE nodrošina Delta-E triju vai mazak atšķirību visa ekrana. Monitoram tiek pievienots sertifikats, kas apstiprina vienmērīguma kompensacijas rezultatus.

Ir iekļautas DVI-I ievades, kuras atbalsta gan digitalos, gan analogos signalus no datoriem, un USB 2.0 ar vienu ieejošo un diviem izejošajiem portiem. Atbalsts augstfrekvenču joslas digitala satura aizsardzībai (HDCP - High-Bandwidth Digital Content Protection - digitalas datu aizsardzības forma) ar digitalo signalu piedava satura skatīšanu no HDCP aprīkojuma iekartam



Papildiespējas

82 mm augstums regulējams, 40° izliekums, 70° grieze, un 90° grieziens portreta displejam.

Sensors uz priekšēja paneļa uztver apkartējo gaismu un regulē ekrana spilgtumu līdz idealajam līmenim. Perfekti piemērots uz tekstu balstītiem uzdevumiem.

Simulē divus krasu redzamības nepilnības veidus – protanopia un deuteranopia, lai parbaudītu to, ka krasas redz daltoniķi. Simulacija tiek veikta reala laika gan nekustīgiem, gan kustīgiem attēliem, veidojot to par praktisku alternatīvu uz programmatūru balstītiem rīkiem.

Saderība ar TCO’03 un TÜV Rheinland/Ergonomics

Komplektacija iekļauts arī monitora parsegs (hood) ekrana aizsardzībai

CENA -  LVL (ar PVN)

Pielikums

1. attēls (ColorEdge CG241)






Politica de confidentialitate



DISTRIBUIE DOCUMENTUL

Comentarii


Vizualizari: 1684
Importanta: rank

Comenteaza documentul:

Te rugam sa te autentifici sau sa iti faci cont pentru a putea comenta

Creaza cont nou

Termeni si conditii de utilizare | Contact
© SCRIGROUP 2021 . All rights reserved

Distribuie URL

Adauga cod HTML in site