Scrigroup - Documente si articole

Username / Parola inexistente      

Home Documente Upload Resurse Alte limbi doc  


BulgaraCeha slovacaCroataEnglezaEstonaFinlandezaFranceza
GermanaItalianaLetonaLituanianaMaghiaraOlandezaPoloneza
SarbaSlovenaSpaniolaSuedezaTurcaUcraineana

ēkaģeogrāfijaķīmijaBioloģijaBiznessDažādiEkoloģijaEkonomiku
FiziskāsGrāmatvedībaInformācijaIzklaideLiteratūraMākslaMārketingsMatemātika
MedicīnaPolitikaPsiholoģijaReceptesSocioloģijaSportaTūrismsTehnika
TiesībasTirdzniecībaVēstureVadība

Nervu sistēmas koncentrēšanas

medicīna

+ Font mai mare | - Font mai micDOCUMENTE SIMILARENervu sistēmas koncentrēšanas.

Pētījumu par koncentrēšanos ka nervu sistēmas īpašību pamata ir Pavlova izstradatie priekšstati par irradinaciju un nervu procesu koncentrēšanas. Pavlovs pētīja, ka vienu no koncentrēšanas izpausmēm – spēja uzbudinaties līdzīgu smalku kairinajumu atšķirрanas.M.N.Borisova norada, ka irradinacijas pamata ir pastiprinata elektriska aktivizacijas sinhronizacija garoza, koncentracija ir saistīta ar sinhronizacijas atslabumu. 1972., 1978. Gada darbos viņa noradīja uz individualajam atšķirībam nervu procesa koncentrēšanas, kas kalpoja par pamata ievadu jaunaja īpašība – nervu sistēmas koncentrēšanas spēja. Koncentrēšanas būtība mums atklajas metodikas veidos, ko izmanto vērtējuma iegūšanai. Pēc M.N. Borisovas metodes, koncentracijas radītaji ir sliekšņi un latentie periodi, skaņu skaļuma atšķirība. Atšķiršanas latentie periodi ir atkarīgi no koncentracijas pakapes un atruma slieksnis ir atkarīgs no koncentrēšanas pakapes, ka koncentrējas uzbudinajuma zona galvas smadzeņu garoza.

K.M.Gurēvičas metode, lai iegūtu koncentrēšanas novērtējumu, piedava izmērīt pozitīva kairinajuma pēciedarbību.

K.M.Gurēviča pēc iedarbības atšķirības izskaidro ar koncentrēšanas atruma uzbudinajuma procesa.

Borisova uzskata, ka pēciedarbība ir ne tikai atruma indikators, bet arī koncentrēšanas viegluma. Borisovas darba ir izpētītas variacijas starp koncentrēšanas radītajiem. Ir konstatētas apstiprinatas sliekšņu latento periodu variacijas skaņu skaļuma atšķiršana. Latentie periodi skaņu skaļuma atšķiršana variē ar latentiem periodiem skaņu atšķirības izvēles reakcija.
Sliekšņi un latentie periodi skaņu skaļuma atšķiršana nevariē ar Gurečevska metodes pozitīvajiem pēciedarbības rezultatiem.

Tada veida neizdevas iegūt variacijas rezultatus divas metodēs, kuras tika noteiktas uzbudinajuma koncentrēšanas vērtējumu

Tas ļauj šaubīties par koncentrēšanas ‘plašumu’ un tas piederību pie nervu sistēmas īpašību grupas. Svarīgi ir arī tas, ka koncentrēšanas no citam nervu sistēmas īpašībam ir saistīta ne tik daudz ar dinamiskam īpašībam uzvedība, cik ar produktīvu darbību sensora atšķiršana.

Politica de confidentialitateDISTRIBUIE DOCUMENTUL

Comentarii


Vizualizari: 1844
Importanta: rank

Comenteaza documentul:

Te rugam sa te autentifici sau sa iti faci cont pentru a putea comenta

Creaza cont nou

Termeni si conditii de utilizare | Contact
© SCRIGROUP 2023 . All rights reserved