Scrigroup - Documente si articole

     

HomeDocumenteUploadResurseAlte limbi doc
BulgaraCeha slovacaCroataEnglezaEstonaFinlandezaFranceza
GermanaItalianaLetonaLituanianaMaghiaraOlandezaPoloneza
SarbaSlovenaSpaniolaSuedezaTurcaUcraineana

ēkaģeogrāfijaķīmijaBioloģijaBiznessDažādiEkoloģijaEkonomiku
FiziskāsGrāmatvedībaInformācijaIzklaideLiteratūraMākslaMārketingsMatemātika
MedicīnaPolitikaPsiholoģijaReceptesSocioloģijaSportaTūrismsTehnika
TiesībasTirdzniecībaVēstureVadība

Agregatu remonts kuriem ir slīdgultņi: cilindriskas detaļas, detaļas kuas kustas turp atpakaļ, gumijas-metala detaļas un parējie blīvējuma materiali.

tehnika+ Font mai mare | - Font mai micAgregatu remonts kuriem ir slīdgultņi: cilindriskas detaļas, detaļas kuas kustas turp atpakaļ, gumijas-metala detaļas un parējie blīvējuma materiali.


Uz lokomotīves tiek izmantoti izjaucami un neizjaucami slīdgultņi. Katra savakta vienība sastav no izjaucama korpusa, diviem ieliktņiem un varpstas, bet neizjaucamiem gultņiem no - neizjaucama korpusa ,ieliktņa un varpstas. Gultņu ieliktņus izgatavo no antifrikcijas materialiem vai arī no daudzslaņa materiala piemēram D100 kloķvarpsta  - ieliktņi bronzas antifrikcijas slanis babīta un t.t. Gultņu korpusa izjaucama daļa tiek savienota ar skrūvēm, lai ieliktnis nenobīdītos tas tiek nofiksēts ar štiftu.Bojajumi- gultņiem nodilst antifrikcijas materials, ka rezultata notiek ieliktņu uzsēdinajuma atslabums un varpstas kakliņu nodilums. Pēc gultņu un varpstas nodilumu veidošanas rodas triecien slodze, nogurumu plaisas un palielinas smēreļļas noplūde un pasliktinas eļļošana. Nodilums attīstas nevienmērīgi un pirmam kartam detaļu saskares vietas kur ir vislielaka slodze.

Novērš- atjaunojot vai nomainot bojatas detaļas; samazinot eļļas spraugu līdz pieļaujamam izmēram; novēršot pakapienveida ieliktņus daudzatbalstu kloķvarpstas.

Cilindriskas detaļas kustība turp atpakaļ- virzulis; cilindrs; varsts un ta vadīklis; štoks ta vadīklis; plunžers; čaula; adata un smidzinataja korpuss.

Bojajumi rodas šo detaļu nodilumu rezultata- pazeminas hermetisms rodas degvielas eļļas  gažu noplūdes.

Dīzeļa pēcremonta sakotnēja perioda kamēr cilindru ieliktņu nodilums ir mazs hermētismu palielina nomainot virzuļiem kompresijas un eļļas noņemošos gredzenus.

Dīzeļdzinējs tiek izjaukts cilindru ieliktņi kuriem izmēri neatbilst tiek nomainīti; virzuļi tiek nomainīti; ja virzuļiem palielinajies gredzenu ievietošanas padziļinajums to uzkausē.

Gumijas vai gumijas metaliskas daļas tiek nomainītas ja- uz gumijas virsmas ir nošķēlumi, plaisas, atslaņojums.- ja gumijas šaibas, blīves nosēdums sakara ar paliekošo deformaciju ir lielaks par 15%. – ja gumijas virsma 10% biezuma ir atmiekšķējusi (šķīdinatajs) – ja gumijas atslanošanas pret metala paplaksni lielaks par 20% salenblokos lielaks par 20%.- elastības zudums.

Politica de confidentialitate | Termeni si conditii de utilizareDISTRIBUIE DOCUMENTUL

Comentarii


Vizualizari: 44
Importanta: rank

Comenteaza documentul:

Te rugam sa te autentifici sau sa iti faci cont pentru a putea comenta

Creaza cont nou

Termeni si conditii de utilizare | Contact
© SCRIGROUP 2024 . All rights reserved