Scrigroup - Documente si articole

     

HomeDocumenteUploadResurseAlte limbi doc
BulgaraCeha slovacaCroataEnglezaEstonaFinlandezaFranceza
GermanaItalianaLetonaLituanianaMaghiaraOlandezaPoloneza
SarbaSlovenaSpaniolaSuedezaTurcaUcraineana

ēkaģeogrāfijaķīmijaBioloģijaBiznessDažādiEkoloģijaEkonomiku
FiziskāsGrāmatvedībaInformācijaIzklaideLiteratūraMākslaMārketingsMatemātika
MedicīnaPolitikaPsiholoģijaReceptesSocioloģijaSportaTūrismsTehnika
TiesībasTirdzniecībaVēstureVadība

Akumulatoru baterijas remonta tehnoloģija. Bojajumi, atjaunojoša uzlade un „arstējoša” parlade baterijai. Detaļu savstarpējas attalumu attiecības parbaude (karteris, kloķvarpsta un t.t)

tehnika+ Font mai mare | - Font mai micAkumulatoru baterijas remonta tehnoloģija. Bojajumi, atjaunojoša uzlade un „arstējoša” parlade baterijai.   Detaļu savstarpējas attalumu attiecības parbaude (karteris, kloķvarpsta un t.t)

Tehniskajas apkopēs TA-2 un TA-3 izmēra elektrolīta līmeni, pie TA-3 vēl papildus nosaka katra elementa spriegumu, ka arī baterijas izolacijas pretestību pret korpusu. Remonta TR-1 papildus iepriekšējiem darbiem javeic atjaunošanas uzlade, bet pēc katriem 6-7 mēnešiem arstnieciska parlade un javeic elektrolīta ķīmiska analīze. Pie galvena remonta baterijas nomaina ar jaunam.

Atjaunojoša uzlade nepieciešama lai atjaunotu darbspējīgumu vajakiem elementiem (kad to vairak par 10%) un taja gadījuma ja uzladēta baterija nav darbojusies vairak par 5 diennaktīm.

Arstnieciska parladēšana nepieciešama lai ieslēgtu darba aktīvas masas plakšņu dziļakos slaņus un līdz ar to novēršot izjukšanu un sulfatizaciju.

Pie nopietnakajiem bojajumiem attiecas sulfatizacija un plakšņu īsavienojums.


Detaļu savstarpējas attalumu attiecības parbaude (karteris, kloķvarpsta un t.t)


Degvielas sprauslu montēšana un izmēģinašana.


Degvielas sprauslu montējot jaievēro šadas prasības:

pirms montēšanas visas detaļas jaizmazga tīra, izfiltrēta dīzeļdegviela. Smidzinatajs un ta adata, ka arī sprauslas uzgalis jaizmazga tīra benzīna, bet pēc tam izfiltrēta dīzeļdegviela;

visas gumijas blīves un vara starplikas janomaina ar jaunam;

sprauslas centralais kanals janopresē ar dīzeļdegvielu pie spiediena 0.5 MPa (5 kgf/cm2). Sūces savienojumos nav pieļaujamas.


Izremontētas sprauslas jaizmēģina uz stenda ar dīzeļdegvielu, kuras nosacīta viskozitate pie 18-22ŗ C temperatūras ir E=1.18-1.20.

Pirms sprauslas izmēģinašanas japarbauda stenda hermētiskums pie spiediena 50 MPa (500 kgf/cm2). Spiediena krišanas stenda spiedsistēma 30 s laika nav pieļaujama.

Sprausla atzīstama par darbderīgu, ja :

a)          degviela tiek izsmidzinata miglveidīgi (nepartrauktas strūkliņas nav pieļaujamas); 

b)          degvielas izsmidzinajuma sakumam un beigam jabūt precīziem un ar asu skaņu;

c) pēc 3 izsmidzinajumiem un iztures 20 s laika zem spiediena, par 2 MPa (20 kgf/cm2) mazaka neka spiediens izsmidzinajuma sakuma, neizveidojas pilieni uz sprauslas gala. Izsmidzinašanas sakuma spiedienam jabūt 31.5-32.5 MPa (315-325 kgf/cm2). Ja izmidzinašanas sakuma spiediens ir zemaks par 31.5 MPa (315 kgf/cm2), tad ar sprauslas regulējošo skrūvi spiediens janoregulē līdz lielumam 32+0.5 MPa (320+5 kgf/cm2). Izsmidzinajuma beigu spiediens nedrīkst parsniegt 21.5 Mpa (215 kgf/cm2), parbaudot uz stenda ar akumulatoru, un 24 MPa (240 kgf/cm2) – uz stenda bez akumulatora. Šī kontrole javeic ne mazak ka 3 reizes. Spiedienu mērījumu starpība nedrīkst parsniegt 1 MPa (10 kgf/cm2);  

d)          sprauslas hidrauliskais blīvums, jeb spiediena krišanas no 25 MPa (250 kgf/cm2) līdz 20 MPa (200 kgf/cm2) notiek ne atrak ka 10 s laika, parbaudot uz stenda ar akumulatoru, kura sistēmas tilpums ir 65 cm3, un ne atrak ka 4 s laika – uz stenda bez akumulatora. Ja spiediena krišanas laiks ir mazaks, sprausla jaizjauc un japarbauda sprauslu uzgaļa, smidzinataja korpusa un sprauslas korpusa savienojuma plakņu kvalitate. Nepieciešamības gadījuma janomaina smidzinatajs vai japieslīpē savienojuma plaknes. Lai novērstu stenda sistēmas tilpuma un degvielas viskozitates ietekmi, smidzinataja derīgumu atļauts noteikt salīdzinot to ar etalonsprauslas blīvumu. Etalonsprauslas smidzinataja blīvumam jaatbilst minimali pieļaujamam lielumam;

e)          nopresējot sprauslas centralo kanalu ar dīzeļdegvielu, kuras temperatūra ir +20…+25ŗ C, ar spiedienu 0.5 MPa (5 kgf/cm2), netika konstatētas degvielas sūces starp sprauslas korpusu – uzgriežņa un pretuzgriežņa galiem.

Degvielas sūces janovērš nomainot vara starplikas starp sprauslas korpusu un pretuzgriezni, starp regulējošas skrūves uzgriezni un pretuzgriezni, nomainot sprauslas uzvažņa gumijas blīvgredzenu, pieslīpējot sprauslu uzgali uzvaznim, ka arī savstarpēji pieslīpējot sprauslas korpusa un smidzinataja gala virsmas.
Politica de confidentialitate | Termeni si conditii de utilizareDISTRIBUIE DOCUMENTUL

Comentarii


Vizualizari: 737
Importanta: rank

Comenteaza documentul:

Te rugam sa te autentifici sau sa iti faci cont pentru a putea comenta

Creaza cont nou

Termeni si conditii de utilizare | Contact
© SCRIGROUP 2024 . All rights reserved