Scrigroup - Documente si articole

     

HomeDocumenteUploadResurseAlte limbi doc
BulgaraCeha slovacaCroataEnglezaEstonaFinlandezaFranceza
GermanaItalianaLetonaLituanianaMaghiaraOlandezaPoloneza
SarbaSlovenaSpaniolaSuedezaTurcaUcraineana

ēkaģeogrāfijaķīmijaBioloģijaBiznessDažādiEkoloģijaEkonomiku
FiziskāsGrāmatvedībaInformācijaIzklaideLiteratūraMākslaMārketingsMatemātika
MedicīnaPolitikaPsiholoģijaReceptesSocioloģijaSportaTūrismsTehnika
TiesībasTirdzniecībaVēstureVadība

Degvielas sūkņu bīdītaji. Izcilņvarpstas

tehnika+ Font mai mare | - Font mai micDegvielas sūkņu bīdītaji. Izcilņvarpstas


Bīdītaji un izcilņvarpstas jademontē, jaizjauc, detaļas janotīra un japarbauda to stavoklis. Detaļas ar plaisam janomaina. Atsperes, neatbilstošas tehniskajam prasībam, janomaina. Gumijas detaļas janomaina neatkarīgi no to stavokļa.Spraugai starp bīdītaju un bīdītaja korpusu jabūt normas robežas. Nepieciešamības gadījuma bīdītaja darba virsmas atļauts atjaunot ar hromē sanu.

Sprauga starp rullīšu mezgla detaļam janoved līdz normai, nomainot vienu no detaļam ar jaunu, hromējot asi vai vadošo pirkstu.

Bīdītaja korpusa gropes vadošajam pirkstam izdilums janovērš ar gazuzkausēšanu un talaku gropes mehanisko apstradi atbilstoši rasējumam.

Montējot bīdītaju, vadošajam pirkstam jabūt pagrieztam ta, lai eļļošanas rieva atrastos augša, bet gumijas gredzeni būtu izvietoti bīdītaja korpusa izvirpojumos bez sagriešanas un labi noblīvēti.

Izcilņvarpstas un to piedziņas zobrati japarbauda vizuali. Jaizmērī spraugas eļļai varpstu gultņos un sanu spraugas starp piedziņas zobratu zobiem.

Izcilņvarpstas sekcija ar galējo nodilumu, izdrupumiem uz izciļņu darba virsmam, ka arī ar plaisam, janomaina. No jauna uzstadama varpstas sekcija jasamontē ta, lai visu četru sekciju relatīvais stavoklis paliktu iepriekšējais. Nomainot izcilņvarpstas sekcijas, to balstkakliņu mešanas attiecība pret 1,6 un 11 .kakliņiem, nedrīkst parsniegt 0,05 mm.

Atļauts atstat ekspluatacija varpstas ar grupveida sīkplaisam un izdrupušam vietam, ar kopējo platību līdz 10 mm2 un dziļuma līdz 0,05 mm, uz izciļņu cilindriskas (aizmugures) virsmas.

Spraugas eļļai nominalo lielumu izcilņvarpstas balstgultņos jaatjauno nomainot stradajošos (augšējos) ieliktņus, bet balstatturgultnī -nomainot gultni. Stradajošo ieliktņu maksimali pieļaujamais pakapjveidīgums 0,08 mm.

Izcilņvarpstu piedziņas zobrati, neatbilstošie tehniskajam prasībam, janomaina. Sanu spraugai starp zobratu zobiem jabūt normas robežas. Nepieciešamības gadījuma spraugu var izmainīt ar starpzobratu (parazitaro zobratu) nobīdi. Jaizdara starpzobratu gultņu defektēšana.

Pēc izcilņvarpstu piedziņas izjaukšanas, ta jauzstada no jauna atbilstoši iezīmēm uz piedziņas zobratiem. Izcilņvarpstas piedziņas zobrati jauzstada tikai pēc augšējas un apakšējas kloķvarpstas galīgas savienošanas.

Izcilņvarpstas piedziņas regulēšanai (kad ir uzstadītas kontroltapas) atļauts parlikt kloķvarpstas zobratu, savienojot ar ierievi citu zobrata gropi. Savienojot ar ierievi gropi 'P', apsteidzes leņķis samazinas par 1°, bet savienojot ar ierievi gropi 'IT' - palielinas par 1°. Parliekot zobratu,

iepretim ierievim jaiesit jauna zīme 'O', bet veca zīme 'O' -jaaizkaldina.

8.2.9.Degvielas sūkņu vadības mehanisms

Galējo apgriezienu skaita (drošības) regulators jademontē, jaizjauc, detaļas janotīra un japarbauda to stavoklis. Detaļas ar plaisam, ka arī regulatora atspere, neatbilstoša šo Noteikumu punkta 2.3.28 prasībam, janomaina.

Samontēta galējo apgriezienu skaita regulatora iedarbošanas janoregulē uz stenda, izmainot atsperes pievilkšanas spēku. Regulatoram jaiedarbojas pie kloķvarpstas apgriezieniem 940 - 980 Vmin. Regulatora svara gajienam jabūt 7,5 - 9 mm robežas. Svara ieķīlašanas vai iesprūšana nav pieļaujama.

Dīzeļdzinēja kreisas un labas puses degvielas sūkņu rindu izslēgšanas mehanismi jademontē, jaizjauc, detaļas janotīra un japarbauda to stavoklis. Detaļas ar plaisam un atsperes, neatbilstošas šo Noteikumu punkta 2.3.28 prasībam, janomaina. Spraugas starp vadības vilcējstieņa galeni un ieliktni, ka arī starp mehanisma virzuli un korpusu, jaatjauno līdz normai.

Samontēta izslēgšanas mehanisma savienojumu un virzuļa dobuma hermētiskums japarbauda nopresējot ar gaisu pie spiediena 0,5 MPa (5 kgf/cm2). Gaisa noplūdes savienojumu vietas (parklajot tas ar ziepju šķīdumu) nav pieļaujamas.

Japarbauda sprostvilcējstieņa atsperes raksturojums. Atspere, kuras garums ir samazinajies līdz braķēšanas izmēram, janomaina. Japarbauda arī citu vadības mehanisma atsperu stavoklis.

Uzstadot uz dīzeļdzinēja degvielas sūkņu vadības mehanisma mezglus, javeic šadi darbi:

a) pēc degvielas sūkņu zobstieņu savienošanas ar vadības vilcējstieņu līdzņēmējiem, japarbauda vadības vilcējstieņu un visa sviru parvada parvietošanas vieglums. Paceltajai vadības svirai, kuras gala ir pakarts 5 kgf smags svars, bez aizkavēšanas janolaižas uz leju. Cēloņi, kuri traucē vadības vilcējstieņu brīvu parvietošanos, janovērš;

b) japarbauda summaras brivkustības lielums sviru sistēma. Ja brīvkustība parsniedz 0,8 mm - tas cēloņi janovērš;

c) janoregulē degvielas nulles padeve, dīzeļdzinēja apstadinašanai, izslēdzot tumbleru 'Degvielas sūknis' un ar izslēgšanas automatu, ka arī janoregulē degvielas maksimala padeve, iepriekš nostadot kopējo atturi degvielas maksimalas padeves ierobežošanai.

Spraugu starpība starp katra sūkņa zobstieņa atturi un korpusu,horizontalajai sviraiatbalstotiespretdegvielas maksimalas padeves atturi (bez sprostvilcej stieņa atsperes saspiešanas), nedrīkst parsniegt 0,3 mm.

Degvielas sūkņu rindas izslēgšanas mehanismam japarvieto vadības vilcējstieņi sūkņu izslēgšanas virziena ne mazak ka par 7,9 mm.

Degvielas nulles padeves stavoklī šautrai uz sūkņu korpusa jabūt iepretim sūkņa zobstieņa 1-1,5 iedaļai;

d) japarbauda dīzeļdzinēja apturēšanas automata un ta pogas pievada darbība.Politica de confidentialitate | Termeni si conditii de utilizareDISTRIBUIE DOCUMENTUL

Comentarii


Vizualizari: 47
Importanta: rank

Comenteaza documentul:

Te rugam sa te autentifici sau sa iti faci cont pentru a putea comenta

Creaza cont nou

Termeni si conditii de utilizare | Contact
© SCRIGROUP 2024 . All rights reserved