Scrigroup - Documente si articole

     

HomeDocumenteUploadResurseAlte limbi doc
BulgaraCeha slovacaCroataEnglezaEstonaFinlandezaFranceza
GermanaItalianaLetonaLituanianaMaghiaraOlandezaPoloneza
SarbaSlovenaSpaniolaSuedezaTurcaUcraineana

ēkaģeogrāfijaķīmijaBioloģijaBiznessDažādiEkoloģijaEkonomiku
FiziskāsGrāmatvedībaInformācijaIzklaideLiteratūraMākslaMārketingsMatemātika
MedicīnaPolitikaPsiholoģijaReceptesSocioloģijaSportaTūrismsTehnika
TiesībasTirdzniecībaVēstureVadība

Eļļas sūkņa piedziņa, Regulatora un tahometra piedziņa, Degvielas piesūknēšanas sūkņa piedziņa

tehnika+ Font mai mare | - Font mai micEļļas sūkņa piedziņa, Regulatora un tahometra piedziņa, Degvielas piesūknēšanas sūkņa piedziņa

Līdz eļļas sūkņa piedziņas demontažai, japarbauda piedziņas zobratu sazobes kvalitate: sanu sprauga starp zobiem un zobu piekļaušanas (ar krasu). Demontēta piedziņa jaizjauc, detaļas janotīra un japarbauda to stavoklis. Detaļas ar plaisam janomaina. Piedziņas ritgultņi janomaina ar jauniem. Eļļas sūkņa piedziņas sajūgs ar sajūga ķermeņa un zobu lūzumiem, plaisam un nošķēlumiem, ka arī ar zobu biezuma samazinašanos nodiluma rezultata vairak par 0,25 mm, janomaina.

Piedziņas vītņu -, ierievju -, rievu, spiedsavienojumu, ka arī mezglu ar ritgultņiem un zobparvadu detaļu braķēšana, darbaspēju atjaunošana un montēšana javeic atbilstoši šo Noteikumu 2.nodaļas prasībam.

Uzstadot piedziņu uz dīzeldzinēja, janoregulē piedziņas zobratu sazobe atbilstoši šo Noteikumu 2.nodaļas prasībam. Pēc regulēšanas piedziņas korpusa orientētais stavoklis attiecība pret bloku jafiksē uzstadot jaunas tapas.

Regulatora un tahometra piedziņa

Piedziņa jademontē, jaizjauc, detaļas jaizmazga un jaapskata. Piedziņas vītņu-, ierievju-, rievu-, spiedsavienojumu, ka arī mezglu ar ritgultņiem un zobparvadu detaļu braķēšana, darbaspēju atjaunošana un montēšana javeic atbilstoši šo Noteikumu 2.nodaļas prasībam.

Pēc piedziņas uzstadīšanas uz dizeļdzineja, savienotajvarpstas aksialajai brīvkustībai jabūt ne mazakai par l mm. Nepieciešamas brīvkustības sasniegšanai, zem piedziņas korpusa atloka atļauts uzstadīt ne vairak par trim starplikam.

Degvielas piesūknēšanas sūkņa piedziņa

Piedziņa jademontē, jaizjauc, detaļas jaizmazga un jaapskata. Piedziņas vītņu-, ierievju-, spiedsavienojumu, ka arī mezglu ar ritgultņiem, zobparvada, blīvslēga un sūkņa piedziņas sajūga detaļu braķēšana, darbaspēju atjaunošana un montēšana javeic atbilstoši šo Noteikumu 2.nodaļas prasībam. Samontētas piedziņas vaka, ietveres nostiprinašanas un korpusa piestiprinašanas bultskrūves pret atskrūvēšanos janodrošina ar atsperpaplaksnēm.

Pēc piedziņas uzstadīšanas, janoregulē tas zobratu sazobe. Sanu spraugas regulēšanai starp piedziņas zobratu zobiem, tas korpuss ir japagriež ap savu asi sūkņu balstplatnes izvirpojuma, pēc tam korpusa orientētais stavoklis attiecība pret sūkņu balstplatni jafiksē ar tapu.

Ellas centrbēdzes filtra sūknis un eļļas parsūknēšanas sūknis

Sūkņi jademontē un jaizjauc. Korpuss ar plaisam un galējo spraugu starp korpusu zobratiem, janomaina.

Normala gala sprauga starp zobratiem un sūkņa vaku janodrošina, piešaberējot vaka vai korpusa galus. Sūkņa korpusa un vaka bronzas ieliktņi, ar galējo diametralo spraugu starp zobratu redzēm un ieliktņiem, ka arī ar to atslabumu sēža, janomaina. Nomainot ieliktņus, ar cilindrisku kontrolasi japarbauda korpusa un vaka augšējo un apakšējo ieliktņu asu sakrišana. Asu neparalelitate redžu garuma nedrīkst parsniegt 0,05 mm.

Zobratu redzes, ar ovalumu un koniskumu, lielaku par 0,05 mm, jaslīpē. Pēc slīpēšanas redzes japulē. Zobrati ar galējo sanu spraugu starp zobiem, zobu nošķēlumiem un plaisam, janomaina. Sanu spraugu starpība viena zobratu para sazobē pieļaujama līdz 0,1 mm. Parbaudot zobratu sazobes kvalitati, krasas nospiedumam no abam zoba pusēm jabūt: zoba augstuma - ne mazak par 60 % un garuma - ne mazak par 50 %.

Samontēta sūkņa varpstai, pagriežot to ar roku, jagriežas brīvi, bez iesprūšanas un ravieniem.

Sūkņus uzstadot uz pakaļēja sadales reduktora vai statnes, janodrošina piedziņas un attiecīga sūkņa varpstu un asu sakrišana.
Politica de confidentialitate | Termeni si conditii de utilizareDISTRIBUIE DOCUMENTUL

Comentarii


Vizualizari: 44
Importanta: rank

Comenteaza documentul:

Te rugam sa te autentifici sau sa iti faci cont pentru a putea comenta

Creaza cont nou

Termeni si conditii de utilizare | Contact
© SCRIGROUP 2024 . All rights reserved