Scrigroup - Documente si articole

     

HomeDocumenteUploadResurseAlte limbi doc
BulgaraCeha slovacaCroataEnglezaEstonaFinlandezaFranceza
GermanaItalianaLetonaLituanianaMaghiaraOlandezaPoloneza
SarbaSlovenaSpaniolaSuedezaTurcaUcraineana

ēkaģeogrāfijaķīmijaBioloģijaBiznessDažādiEkoloģijaEkonomiku
FiziskāsGrāmatvedībaInformācijaIzklaideLiteratūraMākslaMārketingsMatemātika
MedicīnaPolitikaPsiholoģijaReceptesSocioloģijaSportaTūrismsTehnika
TiesībasTirdzniecībaVēstureVadība

Smidzinataja adatas atvēršanas spiediena parbaude

tehnika+ Font mai mare | - Font mai micDOCUMENTE SIMILARE

Smidzinataja adatas atvēršanas spiediena parbaude.

Atgriezt ventili apmēram par 1/4 apgrieziena. Rokturis lēni jaspiež uz leju. Taja paša laika palielinas manometra radītais spiediens. Javēro, pie kada spiediena manometra radītajs pēkšņi krītas (sprausla izdod skaņu). Vislielakais sasniegtais spiediens uzskatams par atvēršanas spiedienu.Sprauslai paredzētais atvēršanas spiediens bieži ir attēlots uz turētaja korpusa. Ja ta nav, šie lielumi ir noradīti attiecīgajos ražotaja dokumentos vai mikrokartēs. Pieļaujama tolerance ir + 8 bari.

Atvēršanas spiedienu regulē sekojoši. Janoņem vaciņš. Jaatlaiž kontrējošais uzgrieznis un regulēšanas skrūve jagriež tik ilgi, kamēr tiek sasniegts vajadzīgs atvēršanas spiediens. Skrūves ieskrūvēšana palielina atvēršanas spiedienu. Ja ir sasniegts vajadzīgais atvēršanas spiediens, jaaizgriež kontrējošais uzgrieznis ar noradīto 2. tabula aizgriešanas momentu, tad jauzskrūvē vaciņš.

Atvēršanas spiediena regulēšana (KCA..S.., KCE..S..) tipa sprauslam.

Sprausla jaatvieno no spiediena caurules un janostiprina skrūvspīlēs. Lietot drošības ramīšus (malu aizsargturētajus). Jaatskrūvē smidzinataja uzgrieznis un jaizņem smidzinatais. Tad jaizņem visas atlikušas detaļas. Atvēršanas spiediens jaregulē, sagatavojot attiecīgu regulēšanas plaksnīte skatīt attēlu ar bultu (72.att.). Lielaka plaksnīte rada lielaku atvēršanas spiedienu.

72. att. Sprauslas regulēšanas paplaksne

Ja ir sasniegts vajadzīgais atvēršanas spiediens, tad sprauslu var lietot ekspluatacija.

Smidzinataja hermētiskuma parbaude.

Sprauslas parbaudes iekartas ventilis paliek apmēram 1/4 apgrieziena atvērts. Lai varētu precīzi noteikt hermētiskumu, apakšējo sprauslas daļu nožavē (nopūš ar gaisu). Lēni spiežot iekartas rokturi, sasniedz apmēram par 20 bariem zemaku spiedienu neka ir atvēršanas spiediens. Ja starpība starp diviem pilieniem ir vairak neka 10 sekundes, mitrs sprauslas smidzinataja gals ir pieļaujams, sprauslu var uzskatīt par hermētisku.

Ja pēc 60 sekundēm nenokrīt pirmais piliens, arī tad ar sprauslas hermētiskumu viss ir kartība. Ja sprausla nepakļaujas parbaudes kritērijiem tad sprausla ir jaizjauc, visas detaļas janomazga un jasamontē. Ja atkartoti parbaudot sprauslas kombinaciju ir redzams, ka sprausla nav hermētiska, sprauslas smidzinatajs ir janomaina. Sprauslas smidzinataja detaļu mehaniska apstradašana ir aizliegta.

Ja tiek lietots termiskas drošības gredzens, tas jamaina pēc katras izjaukšanas reizes.

Sprauslas iekšēja hermētiskuma parbaude.

Sprauslas parbaudes iekartas ventilis paliek apmēram 1/4 apgrieziena atvērts. Lai varētu precīzi noteikt hermētiskumu, apakšējo sprauslas daļu nožavē (nopūs ar gaisu). Lēnī spiežot iekartas rokturi uz leju, sasniedz apmēram 120 baru augstu spiedienu. Tad atlaiž rokturi un mēra laika intervalu, kura spiediens kritīsies no 100 līdz 70 bariem. Spiediena krišanas laika intervals ir atkarīgs no sprauslas konstrukcijas. Atļautais spiediena krišanas laika intervals noradīts Bosch mikrokartē WP-430.

Sprauslam, kuru atvēršanas spiediens ir 125 bari vai mazak, jamēra laika intervals, kura spiediens krīt no 80 līdz 50 bariem.

Ja spiediens krīt atrak, neka atļauts, japarbauda starpgredzena un smidzinataja saskarsmes virsmas. Bojatas detaļas janomaina.

73. att. Sprauslas parbaude un regulēšana ar iekartasPolitica de confidentialitate | Termeni si conditii de utilizareDISTRIBUIE DOCUMENTUL

Comentarii


Vizualizari: 1171
Importanta: rank

Comenteaza documentul:

Te rugam sa te autentifici sau sa iti faci cont pentru a putea comenta

Creaza cont nou

Termeni si conditii de utilizare | Contact
© SCRIGROUP 2024 . All rights reserved