Scrigroup - Documente si articole

     

HomeDocumenteUploadResurseAlte limbi doc
BulgaraCeha slovacaCroataEnglezaEstonaFinlandezaFranceza
GermanaItalianaLetonaLituanianaMaghiaraOlandezaPoloneza
SarbaSlovenaSpaniolaSuedezaTurcaUcraineana

ēkaģeogrāfijaķīmijaBioloģijaBiznessDažādiEkoloģijaEkonomiku
FiziskāsGrāmatvedībaInformācijaIzklaideLiteratūraMākslaMārketingsMatemātika
MedicīnaPolitikaPsiholoģijaReceptesSocioloģijaSportaTūrismsTehnika
TiesībasTirdzniecībaVēstureVadība

Stravu vadošo daļu ar daļēju nomaiņu izolacijas atjaunošanas tehnoloģija. Elektrību vadošo daļu atjaunošana ar pilnīgu izolacijas maiņu ( el. mašīnu enkurs)

tehnika+ Font mai mare | - Font mai micStravu vadošo daļu ar daļēju nomaiņu izolacijas atjaunošanas tehnoloģija. Elektrību vadošo daļu atjaunošana ar pilnīgu izolacijas maiņu ( el. mašīnu enkurs)Daļējas izolacijas nomaiņu veic to mehanisko bojajumu gadījumos vai izolacijas apeļļošanas atsevišķos iecirkņos, kad javeic uzgaļu nomaiņu kabeļiem un vadiem vai elektrisko mašīnu spoļu polu izvadu bojajumu gadījumos.Lokalos bojajumus kabeļu klajizolacijai un vadu izolacijai novērš noņemot bojata iecirkņa izolaciju un uzliekot bojatajam iecirknim izolaciju vai uztinot teftona lentu viena slanī, kuru pēc tam parklaj ar elektroizolacijas laku.

Pargriezumus, izdegumus un citus bojajumus uz polivinilhlorīda apvalka kabeļiem un vadiem novērš uzlīmējot ielapus no tada paša materiala. Bojajuma vietu attīra no aptaukošanas. Par līmi izmanto perhlorvinilo sveķu jaukumu ar acetonu un benzolu.  

Korpusa izolacijas bojato iecirkni kabeļiem atjauno uzliekot gumijas lentu visam bojatajam iecirknim, lai to veiktu vispirms nogriež bojato izolaciju līdz dzīslam un tad uzliek jaunu izolaciju tinot no vienas puses līdz otrajai. Katru slani parklaj ar līmējošu laku pa virsu uztinot divus slaņus izolacijas lentes. Atjaunotas izolacijas virsmu parklaj ar elektroizolacijas emalju.

Atsevišķos gadījumos izolaciju var uzklat ar vulkanizacijas palīdzību.

Varpstu un elektrisko aparatu statņu  izolacijas bojajumus tapat ka kabeļu bijajumus nogriež uz konusu. Katru izolacijas kartu kas paredzēta rasējuma, uzliek ar līmējošas lakas palīdzību. Uzliekamo izolaciju uzliek uzpresējot pēc tam parklajot to ar elektroizolacijas lakas dubultkartu.


Elektrību vadošo daļu atjaunošana ar pilnīgu izolacijas maiņu ( el. mašīnu enkurs).


Darbus izpilda šada secība: enkura izjaukšana; detaļu tīrīšana; detaļu stavokļa kontrole un montējamo vienību atjaunošana, kolektora remonts; kolektora montaža uz enkura ass; tinumu turētaja izolēšana; enkura tinumu uzlikšana; enkura spoļu iesēdinašana enkura rievas un nostiprinašana ar rievu ķīļiem; tinumu pielodēšana pie kolektora plaksnēm; bandažēšana; apstrade ar elektroizolējošo materiala (piesūcinašana); kolektora darba virsmas apstrade; balansēšana.
Politica de confidentialitate | Termeni si conditii de utilizareDISTRIBUIE DOCUMENTUL

Comentarii


Vizualizari: 35
Importanta: rank

Comenteaza documentul:

Te rugam sa te autentifici sau sa iti faci cont pentru a putea comenta

Creaza cont nou

Termeni si conditii de utilizare | Contact
© SCRIGROUP 2024 . All rights reserved